21 Nisan 2011 Perşembe

2010-2011 Şampiyonu Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı Resim ve VideolarıFenerbahçe Kadın Basketbol Takımı Şampiyon 2011 (TBBL)

http://www.youtube.com/watch?v=dh4qkmh_btY

Her şeye Rağmen Potanın Kraliçeleri TBBL Şampiyonu

http://www.youtube.com/watch?v=zKnGqbTxN7Y

Herşeye Rağmen Şampiyon

http://www.youtube.com/watch?v=QWLc0j2hL28 
 
 FB TV Overtime Programı
http://www.youtube.com/watch?v=ksr_X4szsyQ 
 Maçın son anları ve şampiyonluk kutlaması.
,, MeRiCFiRaT teşekkürler.

4 yorum:

 1. Penny'i tekrar takımda görecek olmaktan dolayı çok mutluyum.. Diana'nın da geleceğini varsayarsak.. 2 tane kıta dışı oyuncu kuralından dolayı Angel'ı göndermek durumunda mı kalacağız?? bilgisi olan var mı?

  YanıtlaSil
 2. Ben de mutluyum Sevgili Cem.
  Antu forumda şube içinden olduğu belli olan bir kişinin yazdıklarına göre federasyonla ek kontenjan hakkı için görüşülüyormuş ama sanmam.Angel'in bonservisi bizde ama Taurasi dönerse maalesef Angel gider.Beklemedeyiz şu anda.

  YanıtlaSil
 3. Tuhaf bir içimde Diana ezikspora transfer oldu.. Ros Casares'in yeni kadrosunu gördümde seneye euroleague şampiyonluğu hayal gibi görünüyor.. bizim şubenin en kısa zamanda bişeyler yapması gerekiyor.. Duyumlarınız varmı?? seneye kupayı eziklere kaptırmamak lazım

  YanıtlaSil
 4. Evet midesiz,omurgasız çıktı.Görecek gününü.
  İşimiz zorlaştı.Ben zaten demiştim çok iyi kadro kurulmayacaksa Avrupa Şampiyonluğu için kapatın şubeyi gitsin demiştim.Lig Şampiyonluğu beni artık tatmin etmiyor.
  Aziz Yıldırım bu hamlenin altında kalmaz.Mutlaka bir şeyler yapar ama zor Avrupa.Bari bu hainli gs'yi ligte Şampiyon yapmamalıyız.Lig Şampiyonluğu beni tatmin etmez dedim ama bu saatten sonra kaptırmamalıyız.
  Hain için bir yazı yazacağım zaten.

  YanıtlaSil